GÜNLÜK YAŞAM DOSTUNUZ BİLGİSAYARLAR

ASPER TEKNOLOJİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. , KOÇPA Bilişim Sistemleri tarafından 2020 yılında "Ülkemiz İçin Hep Daha İyisi" olması amacıyla kurulmuş yeni lider teknoloji öncülerinden biridir. Teknoloji alanında en inovatif ve eş değerlerine kıyasla en uygun bilgisayarları sunan Asper Teknoloji, oyuncu kasası, ev-ofis kasası, notebook ürünleri ve kurulum hizmetlerini sağlamaktadır. Farklı tasarım ve eşsiz özellikler sunan markamız, yenilikçi çözümler ve 20 yılı aşkın tecrübeli kadrosu ile müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en iyi deneyim performansını sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’de teknoloji alanında en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş ASPER TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., bilinen online satış sitelerinde en yüksek satıcı puanı almayı başaran ve bu başarısını korumuş olup, ortalama kargo süresini 0,5 güne düşürerek müşterilerine en hızlı ulaşım imkanını sağlamaktadır. Yeni kurulan ve ya kendi teknolojisini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği Asper Teknoloji, günlük yaşam dostu Asper bilgisayarları, fiyat performans skalasında en yukarıya çekmeyi hedeflemektedir.

Asper
Misyonumuz

Türkiye’deki müşterilerine, hak ettiği hizmeti; ferah ve güvenli alışveriş ortamında, en geniş ürün yelpazesi ile, en uygun fiyat, en iyi vade, en iyi performans ve en önemlisi müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sunmak.

Asper
Vizyonumuz

Teknoloji tüketicilerinin, tedarikçilerinin ve sektör çalışanlarının ilk tercihi olmak, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak yenilikçi, çevre bilinciyle doğal kaynakları korumak ve yaptığı üretimlerle ülkemize katkı sağlamak.